Gminny Dzień Dziecka

Opublikowano: środa, 22 czerwiec 2022

Po raz kolejny w naszej gminie odbył się Dzień Dziecka. Impreza zorganizowana została na obiektach sportowych w Skrzyszowie, gdzie na wszystkich czekało wiele atrakcji.

Dzieci mogły pojeździć kładem i policyjnym motocyklem, a także spróbować swoich sił przy wspinaczce, pod okiem strażaków. Jak co roku, dla najmłodszych nie zabrakło dmuchańców, były kule wodne i strefa gier wielkoformatowych.

Służby mundurowe zaprezentowały swoje umiejętności podczas gaszenia płonącego samochodu, ratowania rannego żołnierza i manewrowania wozem bojowym. Pokazały również działania różnych sprzętów, których na co dzień używają w swojej pracy.

Swoje stoiska miały także organizacje z terenu naszej gminy: Koło Gospodyń Wiejskich z Szynwałdu, Koło Pszczelarzy ze Skrzyszowa i Koło Gospodyń Wiejskich – Czerwone Korale z Łękawicy, gdzie można było spróbować pysznych regionalnych specjałów.

18 czerwca 2022 r.

 
 

 

........................