GRA TERENOWA - skrytki w Szynwałdzie

Opublikowano: piątek, 17 lipiec 2020

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie zaprasza do udziału w grze terenowej. Tym razem skrytki zostały ukryte na terenie Szynwałdu.

Współrzędne geograficzne:
N 49°58’59.0″
E 21°06’49.7″

WSKAZÓWKA:
Kap… na Japonii.

Długość trasy: ok. 2 km.

Czas trwania: 18-19 lipca 2020 r.

 

Co to jest Weekendowa gra terenowa?

W skrócie - połączenie questingu i geocachingu. Wyobraźmy sobie, że gmina Skrzyszów jest planszą do gry, a osoby chętne wziąć udział w rozgrywce - kolorowymi pionkami, których celem jest odnalezienie wszystkich skrytek i ułożenie hasła.

 

Co jest potrzebne do gry?

Telefon komórkowy (typu smartfon) z zainstalowaną aplikacją Mapy i dostępem do Internetu bądź inny lokalizator GPS. Prosimy o zabranie ze sobą długopisu/ołówka oraz notatnika/kartki papieru.

 

Jak grać?

1. Wpisz współrzędne geograficzne do aplikacji Mapy (okienko: Wyszukaj) i wciśnij szukaj. WAŻNE: współrzędne muszą zostać dokładnie przepisane!
2. Udaj się w miejsce wskazane na mapie i znajdź skrytkę, w której umieszczone zostaną informacje o kolejnej lokalizacji/kryjówce.
3. Po zapoznaniu się z informacjami i odnotowaniu znalezienia skrytki w Dzienniku (data, imię lub nick), odkładamy pojemnik na miejsce, aby kolejni uczestnicy mogli wziąć udział w grze. Pamiętajmy także, że niczego nie zabieramy ze skrytki!
4. Dobrze się baw i zachowaj ostrożność. Pamiętaj także, żeby zachowywać się godnie w miejscach, w których ukryte są skrytki.

 

Hasło?

W wybranych skrytkach umieszczone zostaną części hasła (np. sylaby), które po połączeniu utworzą tajemnicze słowo/słowa. Prosimy o przesłanie go na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla osób które wezmą udział w grze czekają nagrody rzeczowe. W imieniu osób niepełnoletnich zgłoszenia przesyłają rodzice bądź opiekunowie prawni.

 

 

 

 

........................