W Szynwałdzie powstało Leśne Przedszkole "Swoją Drogą"

Opublikowano: wtorek, 26 styczeń 2021

Znajduje się ono w przysiółku Kąty, w budynku nr 466. Obecnie trwa nabór dzieci do przedszkola, które planuje rozpocząć działalność 6 kwietnia 2021 r.

 

 

OFERTA LEŚNEGO PRZEDSZKOLA "SWOJĄ DROGĄ"

 

Opłaty:

 

W ramach czesnego oferujemy:

 

A także:

 

Zapisy dzieci na listę przedszkolaków można dokonywać pod numerami telefonów (chętnie odpowiemy także na wszelkie Państwa pytania):

Dorota: 697 540 233

Ewa: 692 329 326

 

Natomiast formalności związanych z podpisaniem umów będziemy dokonywać na indywidualnych spotkaniach z Państwem po wcześniejszym ustaleniu terminu.

 

Spotkajmy się!

Zapraszamy też Rodziców wraz z Dziećmi do spotkania przy wspólnym ognisku: 27 lutego 2021 roku, o godzinie 10.30 na terenie przedszkola. (Szynwałd 466, przy Drodze na Kąty). Będzie okazja, aby się wzajemnie poznać, porozmawiać, rozwiać wątpliwości i obejrzeć teren przedszkola (prosimy o wyrozumiałość - remonty wciąż trwają!) Mamy nadzieję, że straszna śnieżyca i mróz poniżej 20°C nie pokrzyżują nam planów.

 

Uwaga!

Jako placówka nie realizujemy obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego, tzw. "zerówki". Pomimo iż realizujemy podstawę programową i przygotowujemy dzieci do podjęcia nauki szkolnej, ze względu na nasz nietypowy charakter, nie możemy być "przedszkolem" w MEN-owskim rozumieniu tego słowa. Dzieci w wieku 6 lat, które chciałyby uczęszczać do nas na zajęcia, muszą realizować roczne przygotowanie przedszkolne w ramach Edukacji Domowej.

 

Adaptacja:

Kwiecień to miesiąc przeznaczony na adaptację dzieci do warunków naszego przedszkola – w praktyce może ona jednak trwać tak długo i przybrać taką formę, jakiej będą potrzebowali Dziecko i Rodzic.

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy Państwa do kontaktu i zadawania pytań!

 

 

Źródło

  1. Leśne Przedszkole Swoją Drogą [dostęp: 26.01.2021] <https://www.facebook.com/swojadroga[...]>.