top

 

Start
Warsztaty muzyczne PDF Drukuj Email

W ramach projektu p.n. "Wakacje z pomysłem" dofinansowanego z programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, Województwa Małopolskiego i Gminy Miejskiej Kraków, Grupa nieformalna Animatorki wraz z patronem Stowarzyszeniem Mój Szynwałd serdecznie zaprasza dzieci i młodzież z gminy Skrzyszów do biblioteki w Szynwałdzie na sierpniowe warsztaty muzyczne.

Program zajęć obejmuje:

- ćwiczenia emisji głosu i dykcji;

- ćwiczenia rozwijające słuch harmoniczny i umiejętność śpiewu w dwu i trzygłosie;

- elementy improwizacji wokalnej;

- pracę nad spójnym brzmieniem zespołu;

- ćwiczenia rytmiczne i logorytmiczne.

Warsztaty poprowadzi Elżbieta Ekiert, logopeda, wokalistka, instruktor śpiewu, chórzystka, solistka i dyrygentka chóru. Z muzyką Gospel spotkała się pierwszy raz w czasie studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach i to w znaczący sposób wpłynęło na dalsze muzyczne poszukiwania. Od 2011 roku mieszka w Krakowie, gdzie zaangażowała się w projekt Soul'n'voices, w którym jest chórzystką i solistką. Aktualnie liderka "Mistral Gospel Choir". W swojej pracy dużą uwagę przywiązuje do odkrywania naturalnego potencjału, poprzez zdrową technikę wokalną, wykorzystującą indywidualne właściwości aparatu mowy.

Na zajęcia zapraszamy zarówno tych, którzy już odkryli swój talent wokalny, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze śpiewaniem.

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7 do 16 lat.

Szczegóły dotyczące zapisów i zajęć prezentujemy na poniższym plakacie.


 

b_530_755_16777215_0___images_stories_2017_plakaty_warsztatymuzyczne900.jpg

 

Stare fotografie

x-pd-szynwald-mieszkancy0032a.jpg

Jesień w Szynwałdzie

jesien-2017_IMG1394.jpg

Wydarzenia

  

  

  

  
bottom

© Anna Mądel   2009-2017   Strona wykorzystuje pliki cookies